7 причин для покупки ванни з каменю

Ергономічна ванна з каменю, створена на основі штучного мармуру, — це новинка, яка з’явилася на ринках сантехнічних виробів відносно недавно. Конструкція виглядає оригінально, дуже цікаво, має високі експлуатаційні характеристики. Завдяки масі гідності чаша з каменю затребувана і часто купується замовниками, не втрачаючи популярності з року в рік.

1. Висока міцність

Головний плюс ванній з каменю https://miraggio.ua/bathtubs/, створеної на основі мармурової крихти — це неймовірна міцність. Матеріал складно розбити, подряпати, пошкодити механічним шляхом. Виріб витримує високі експлуатаційні навантаження, велику вагу користувача і без втрати функціональних параметрів.

2. Безшумність

На відміну від металевих і акрилових чаш ванна з каменю не шумить. Штучний мінерал має високий рівень шумопоглинання. Краплі води, що падають в чашу, не створюють шум, а отже немає ніякого дискомфорту від гуркоту і сторонніх звуків, які могли б виникнути при прийнятті гігієнічних процедур.

3. Неймовірна краса

На виробництві поверхню ванною з каменю покривається глазур’ю. Глазур запечатує пори поверхні, роблячи стінки чаші:

  • ідеально гладкими,
  • блискучими,
  • красивими,
  • ошатними.

Завдяки глазурі конструкція виглядає бездоганно, радує зовнішнім виглядом, вражає бездоганністю.

4. Довговічність використання

Виробник дає гарантію на ванну з каменю в 10 років. На практиці ж ливарна конструкція може використовуватися набагато більше 25 років. При сприятливих умовах використання чаша експлуатується безмежно довго.

5. Практичність

За ванній з каменю, створеної на основі мармурової крихти, легко доглядати. Для очищення досить використання прості засобів прибирання: мило і поролонову губку.

6. Низька теплопровідність

Завдяки тому, що ванна з каменю має низьку теплопровідність, вода в чаші довго не остигає.

7. Гігієнічність

Як зазначалося вище, поверхня чаші покрита спеціальною глазур’ю, яка запечатує пори. Отже все забруднення легко змиваються з поверхні. Бактерії і мікроорганізми не вбирають штучний камінь. Тому не створюють небезпеки для здоров’я людини.

Чаша, виготовлена з литого мармуру, на 100% безпечна. Конструкція створюється на основі природної сировини — мармурової крихти. Матеріал не випромінює радіацію (на відміну від граніту), не виділяє шкідливих отрутохімікатів.